Pon - Pt 08:00 - 20:00 661 020 166gabinet@jzdent.pl

Leczenie oferowane w JZ DENT

Wszystkie usługi dostępne na miejscu w Łapanowie.

Zapraszamy do naszego centrum stomatologicznego w Łapanowie.

JZ DENT zachęca do odwiedzin Pacjentów w każdym wieku. Nowoczesne przestrzenie, przyjemne dla oka wnętrza i doskonale wyposażone gabinety dentystyczne to warunki, które pomagają w przeprowadzaniu skomplikowanych zabiegów stomatologicznych i gwarantują skuteczne leczenie.

Na miejscu realizujemy szeroką gamę usług, od leczenia próchnicy, przez zabiegi chirurgiczne po stomatologię kosmetyczną – wybielanie zębów.

Poniżej opisujemy zakres zabiegów, które są w naszej ofercie. Staramy się również wyjaśnić na czym polega zabieg.

Implantologia

Implantologia to dział stomatologii rozwijający się obecnie najprężniej. Pozwól nam ocenić stan jamy ustnej, a następnie wykonać dokładną diagnostykę. 

Chirurgia stomatologiczna

W naszym gabinecie usunięcie zęba jest ostatecznością. Staramy się zawsze wykorzystać wszelkie możliwe nowoczesne sposoby ich wyleczenia. 

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza to ta część stomatologii, która  zajmuje się profilaktyką próchnicy zębów oraz leczeniem już powstałych ubytków próchnicowych.

Endodoncja

Endodoncja to dział stomatologii zajmujacy się leczeniem chorób miazgi (potocznie  nerwu) zęba oraz  tkanek okołowierzchołkowych.

Stomatologia estetyczna

Piękny, biały uśmiech często decyduje o pierwszym wrażeniu, jakie robimy na innych, ale też wpływa na naszą samoocenę.

Protetyka stomatologiczna

Protetyka stomatologiczna to dział stomatologii, zajmujący się odtwarzaniem braków zębowych. Umożliwia m. in. odbudowę złamanych zębów.

Periodontologia

Periodontologia zajmuje się profilaktyką i leczeniem chorób przyzębia, zwanych potocznie paradontozą.

Ortodoncja

Ortodoncja zajmuje się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu oraz wad szczękowo-twarzowych u dzieci, młodzieży i dorosłych. 

Profilaktyka stomatologiczna

Profilaktyka odgrywa ogromną rolę w zapobieganiu próchnicy, chorobom przyzębia oraz innym chorobom zębów i jamy ustnej.

Stomatologia dziecięca

Pedodoncja czyli stomatologia dziecięca zajmuje się takimi zagadnieniami jak: profilaktyka próchnicy i wad zgryzu, leczenie zębów mlecznych oraz stałych.

Wybielanie zębów

Jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów stomatologii estetycznej. W naszym gabinecie JZ DENT oferujemy dwie metody wybielania – gabinetową i domową.

Diagnostyka RTG i CBCT

Badanie RTG należy do nieinwazyjnych metod badań obrazowych. W nowoczesnej stomatologii jest nieodzownym elementem leczenia stomatologicznego.

To właśnie w JZ Dent mogę podzielić się z Wami moim wieloletnim doświadczeniem oraz poświęcić się realizowaniu swojej największej pasji tj leczeniu kompleksowemu, w taki sposób w jaki sama chciałabym być leczona.

Joanna ZagólZałożycielka centrum stomatologicznego JZ DENT