Pon - Pt 08:00 - 20:00 661 020 166gabinet@jzdent.pl

Lekarz dentysta, specjalista chirurgii stomatologicznej, implantolog

Joanna Zagól

Biografia

Jestem absolwentką Oddziału Stomatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia ukończyłam w 2004 roku, a po kilku latach otworzyłam swój pierwszy gabinet w Łapanowie.

Początkowo skupiłam się na stomatologii estetycznej, jednak z czasem doszłam do wniosku, że największą pasją, dzięki której mogę spełniać swoje zawodowe zainteresowania jest chirurgia. Pomaganie Pacjentom w najtrudniejszych przypadkach stało się moim wyzwaniem. To dzięki zabiegom chirurgicznym mogę uwolnić Pacjenta od bólu, a w zaawansowanych przypadkach implantologicznych stworzyć nowy, wymarzony uśmiech.

W latach 2010 do 2015 zdobywałam doświadczenie oraz umiejętności w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala im. Rydygiera, gdzie pod okiem doświadczonych specjalistów, uczyłam się sztuki chirurgii.

Tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej uzyskałam w 2015 roku. Osiągnięcie to jednak nie zaspokoiło moich ambitnych planów. Obecnie szkolę się w implantologii i zabiegach regeneracji kości.

Jestem też Członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii (POLFACES) oraz International Team of Implantology (ITI).


Poprzez swoją ciężką pracę (czuwanie nad jakością i najwyższymi standardami przy pracy z Pacjentami, ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji) mogłam podjąć kolejny krok w swojej stomatologicznej karierze – otwarcie własnej kliniki stomatologicznej JZ DENT w Łapanowie.

„To właśnie w JZ Dent mogę podzielić się z Wami moim wieloletnim doświadczeniem oraz poświęcić się realizowaniu swojej największej pasji tj leczeniu kompleksowemu, w taki sposób w jaki sama chciałabym być leczona.”

Lek. dent. Joanna Zagól

Specjalizacja

Chirurgia stomatologiczna100%
Protetyka 100%
Implantologia100%
Implantoprotetyka 100%